Od spolupráce so Separom chce byť každý Radikalov brat.

Written by on October 11, 2019

Člen FCK THEM sa cíti ako rapstar, z ruksaku sype eurá.

Radikal má za sebou vydanie tretieho pokračovania série Freeride a aktuálne vyráža na dlhé truné, v rámci ktorého sa na pódiu predstaví aj niekoľko hostí. S veľkou pravdepodobnosťou pôjde v prvom rade o chalanov z Dogmy, vždy sa však včas dozvieš všetky dôležité informácie ku konkrétnej zastávke.

Dnes sa fanúšikovia dočkali vydania novej skladby hneď aj s videoklipom, ktorá nesie veľmi osobný názov, a to civilné meno interpreta. Novinka s názvom Patrik Šefranko pojednáva o úspechoch, ktoré sa podarilo členovi FCK THEM za posledné roky zaznamenať, odkazuje však aj na nedávnu prekvapivú spoluprácu so Separom, po ktorej údajne stúpol záujem o kamarátstvo. Autor skladby pripomína, že je aj naďalej verný svojim najbližším ľuďom. 

Čo sa týka vizuálu, ide o klasickú reprezent záležitosť z hotela aj ulíc Prahy a jej autorom je Patrik Soldán. Hudobnú produkciu doplnil Mylk Chocolate a hodnotenie výsledku už necháme na tebe.

zdroj:
https://refresher.sk/70120-Od-spoluprace-so-Separom-chce-byt-kazdy-Radikalov-brat-Clen-FCK-THEM-sa-citi-ako-rapstar-z-ruksaku-sype-eura


[There are no radio stations in the database]