Peter Bič Project prichádzajú s novým albumom, singlom i videoklipom.

Written by on October 22, 2019

Po úspešných singloch  Nedívaj sa tak, Z Výšky Láva prichádza ďalší, s názvom Čoskoro.

Rozhodli sme sa, že všetko uvedieme do života v jeden deň“ Singel, videoklip aj album“ hovorí Peter Bič.

Videoklip sa natáčal v exteriéroch neďaleko Bratislavy, a režisérsky sa oň postaral Martin Hudák. Námet a scenár Peter Bič.

„Bolo to príjemné natáčanie i navzdory počasiu. Niekoľko dní predtým aj potom bolo nádherné slnečné počasie, iba v deň nášho natáčania bolo celý deň pod  mrakom, a mrholilo“  konštatuje Peter Bič. „Ale vlastne, tak to malo byť. Tak ako v skladbe, pri natáčaní ale aj v živote. Človek si musí v živote prejsť to svoje.  Aj hrabnúť rukou na dno, a navzdory všetkým útrapám, nástrahám  sa posúvať ďalej, no ten úsmev sa na konci objaví. Niekedy si aj len povedať, že čoskoro, pod modrou oblohou, z vrabca bude orol.“

„Musím povedať, že z nápadu na tento klip som bola nadšená hneď, ako ho Peter vymyslel  a natáčanie som si veľmi užila. Aj keď až tak jednoduché to nebolo, v ľahkých šatách, občas chladný dážď, miestami vajíčka na hlave, či víno alebo šľahačka, čo nakoniec na mne pristáli…“ Takto zas natáčanie vidí Viktória „Ale, všetko sa dá nakoniec zvládnuť a ustáť. Takže v konečnom dôsledku som rada, že mám túto skúsenosť.

Skladbu Čoskoro nájdete na novom albume .

„Labyrint je pre nás veľmi osobný album. Pre každého z nás. Je celý v slovenčine, je v novej zostave a ešte nebol ani na svete a 3 skladby si už našli cestu k svojim poslucháčom. Sme naozaj veľmi radi, že je tu, je to pre nás také znamenie, že sme našli cestu z labyrintu von aj my. Verím, že aj ďalšie skladby z neho sa budú páčiť ako tie predchádzajúce.“ Konštatuje na margo nového albumu Peter Bič.

Aktuálne zloženie Peter Bič Project.Peter Bič Project – Labyrint

Peter Bič

Viktória Vargová

František Jano

Martina Timková

Rastislav Boroš

Eduard Kiss


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *[There are no radio stations in the database]