Pil C rapuje z rôznych miest Slovenska.

Written by on October 29, 2019

Tak ako Pil C sľúbil, dnes oficiálne spúšťa predpredaj svojho tretieho sólového albumu s názvom 2086. Záujem o zakúpenie nosiča bol tak veľký, že na niekoľko desiatok minút fanúšikovia zhodili stránku predajcu, teraz je však už fyzický projekt dostupný a ľudia ho pri zakúpení v predpredaji dostanú aj s podpisom. 

Prečo nebolo možné objednať si Pil Cho album v sľúbenom čase?

Na vine sú servery Ruka Hore, ktoré nezvládli nával približne 2-tisíc ľudí ešte pred tým, ako bol oficiálne spustený predpredaj. Fanúšikom bolo sľúbené, že prvých 100 z nich dostane aj špeciálny darček, čo ich, pochopiteľne, motivovalo aj k tomu, aby boli v čase od 19:00 pripravení zakúpiť si CD. Servery sa podarilo rozhýbať až po 19:50 a Pil C svoju nervozitu dal najavo aj v rámci instagramových príbehov. V súčasnej dobe už všetko funguje tak, ako má. 

Dočkali sme sa aj sprievodnej kompilácie, v rámci ktorej zaznejú ukážky všetkých 14 skladieb. Dozvieš sa, akí hostia budú figurovať na konkrétnych trackoch a niektorí sa v rámci sprievodného vizuálu predstavia aj osobne. 14 krátkych klipov vznikalo na rôznych miestach naprieč Slovenskom počas celého uplynulého týždňa a keďže je ich autorom dvojica Mystika Produkt, bolo jasné, že si nevybrali len lokality, kde to mal Pil C úplne jednoduché.

zdroj.:
https://refresher.sk/70674-Pil-C-rapuje-z-romskej-osady-z-jaskyne-z-kostola-aj-z-Vysokych-Tatier-Sleduj-ukazky-vsetkych-skladieb-aj-s-kratkymi-videoklipmi


[There are no radio stations in the database]