Speváčka Sima nezaháľa a vydáva nový album s názvom Bombín.

Written by on November 19, 2019

O hudobnú produkciu sa v tomto prípade postarala dvojica H0wdy & Gajlo a v úplnom závere máme ešte možnosť počuť aj krátku časť inej skladby, z ktorej vyplýva, že celý album nebude len výhradne o pozitívnych momentoch. Sima sa objaví aj na jednom z refrénov na Kontrafakte, takže sa ešte máme na čo tešiť.  Sima pokračuje v nastolenom intenzívnom tempe vydávania novej tvorby a avizuje vydanie ďalšieho albumu s názvom Bombím. Pracovitá speváčka vydáva tretí projekt za tri roky a na základe prvej ukážky súdime, že si na svoje príde každý fanúšik jej tvorby. V novinke s názvom Je mi jedno opisuje jeden z tých dní, keď žena nerieši nič vo svojom okolí a užíva si samu seba. Opisuje, ako nahlas spieva v aute na červenej a ostatní sa obzerajú, tancuje vo výťahu pri ostatných ľuďoch.

O videoklip sa po režisérskej stránke postaral Tibor Mészáros, celkový tím bol však o niečo väčší a do tvorby sa po stránke efektov zapojil aj Romeo Dvořák. Samozrejme, strih si už tradične zobrala na starosti samotná speváčka, presne tak, ako v prípade minulých vizuálov.

zdroj.:
https://refresher.sk/76683-Sima-dnes-nechce-robit-nic-spieva-v-aute-a-tancuje-vo-vytahu-Pocuvaj-novy-klip-a-priprav-sa-na-album-Bombim


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *[There are no radio stations in the database]