Kto vydal nový album v piatok 13. Decembra?

Written by on December 16, 2019

Adam Mišík vydáva v poradí svoj druhý album  2.0.

Hlavným autorom všetkých desiatich piesní na albume  je sám Mišík. 2.0 je vyrovnaný dospelý album s moderným zvukom, obsahuje prvky popu, rocku, R & B i rapu. Na albume s Adamom spolupracovalo celkovo šesť producentských tímov.

Adamovi, podľa jeho slov, trvalo päť rokov kým sa začal cítiť komfortne so zvukom skladieb „Nikdy mi nešlo o kvantitu, ale o to, abych přišel s něčím, co bude znít trochu jinak než všechno ostatní,“ približuje nový album, na ktorom môže poslucháč zaznamenať všetky vplyvy, ktoré Adama sprevádzali jeho dospievaním  „Chtěl jsem zkusit něco jinak a nejít po všem hned prvoplánově. A rozhodně jsem nechtěl, aby deska byla produkčně monotónní, a tak jsem se spojil se všemi producenty, kteří mě kdy zvukově inspirovali.“

Medzi producentmi albumu patrí vychádzajúca hviezda súčasnej produkcie Enthic, ktorý stojí za tromi skladbami, vrátane už vydaného hitu PROUD. Ďalej producenti Ondřej Fielder, ktorý pravidelne spolupracuje napríklad s Mirai, Lenny, Kryštof, Armin Effenberger, ktorí produkovali každý po dvoch piesňach a Marcell, ten má na svedomí skladby tri. V neposlednom rade sa na produkcii podieľal aj Lukáš Chromek a slovenský producentský tím Littlebeat (Maxo Šrámek a Andrej Hruška).

ČO sa týka hostí, tak na albume sa objavil rapper Dorian, s ním Adam nahral už spomínaný song PROUD, ktorý na Spotify prekonal hranicu 700 streamov a na YouTube 1, 7 milióna zhliadnutí , ďalej speváci Marcell, Dano Kapitán a Sofian Medjmedj a rapper SKiNNY BARBER.

Aj napriek tomu, že sa na albume podieľal veľký tím ľudí, Adam napísal všetky texty (okrem textov featuringov) a je tiež výrazným autorom hudby pri  všetkých skladbách.

Fotografie k albumu nafotil rešpektovaný fotograf Kubo Krížo a o grafický design sa postaral Kubo Vážan.

https://www.instagram.com/adammisik/

https://www.adammisik.cz/


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *[There are no radio stations in the database]