18Jan,16

Nový album Linkin Park by mal vyjsť v druhej polovici roka

Pripravovaná siedma štúdiovka americkej numetalovej kapely Linkin Park by mala vyjsť tento rok. Vo videu, ktoré skupina zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Facebook, to prezradil člen Mike Shinoda.

Hudobník, spevák a raper naživo odpovedal na otázky fanúšikov, niektorí chceli vedieť, ako pokračujú práce na zatiaľ nepomenovanej nahrávke. “Ide to dobre. Myslím si, že nový album by mohol vyjsť v druhej polovici tohto roka. Máme rozpracovaných niekoľko skladieb, ale zatiaľ sú to iba texty a melódie. Ešte nemajú ani názvy. Brad a Chester (gitarista Brad Delson a spevák Chester Bennington) za mnou chodia často do štúdia a mám pocit, že začíname veľmi dobre. Všetci sme radi, kam to smeruje,” uviedol Shinoda.

Formácia svojich fanúšikov zatiaľ naposledy potešila štúdiovkou ešte v roku 2014, keď vydala nahrávku The Hunting Party. Bennington bol v posledných rokoch aj spevákom skupiny Stone Temple Pilots, no na jeseň minulého roka oznámil, že sa chce naplno venovať svojej domovskej kapele, ktorá má tento rok 20. výročie.

Zdroj: SITA (Nme.com), Hudba.sk